Odysea zvaná Pink Floyd přehled

Odysea zvaná Pink Floyd https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25556/bmid_odysea-zvana-pink-floyd-hsg-25556.jpg 5 20 20

Trnitá a nakonec triumfální cesta hudební skupiny ke světové proslulosti v podání Nicholase Schaffnera, který má zkušenosti i s psaním knih o The Beatles.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Erika

A Saucerful of Secrets: The Pink Floyd Odyssey , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odysea zvaná Pink Floyd. Přihlašte se a napište ho.

Langy123
03.10.2020 5 z 5

Výborná kniha a tehdy, když vyšla, to bylo hotové zjevení. Naprostá bomba. Bohužel jsem ji před lety někomu půjčil a nevrátila se...

1amu
07.05.2018 5 z 5

V této knize jsem našel výstřižek z MF Dnes 9.4.1994: Magická laserová floydharmonie, autor ? Samozřejmě Jiří Černý.
Ó jak se vyplatí vystřihávat z novin . A je zde i založena vstupenka - zakoupeno v předprodeji za 690.-Kč Mám tak dokumentován koncert, na kterém jsem byl osobně - Strahov, středa 7.9.1994 !
Po této knize jsem tak toužil, že mi nevadilo její zakoupení bez úvodu (mám až od str.17).
Vše bylo nahrazeno po koncertě anglickou vele-publikací Shine On (sice za mastnou cenu, ale co by jeden neudělal pro své milované Floydy).
Na závěr nemohu, než citovat z knihy:
...Pro závěrečný přídavek "Run Like Hell" rozpoutává Brickman (šéf laser-show) a jeho tým "Utajený faktor Nr.10" . Spouští stopky všech speciálních efektů a ohňostroj krátce zastiňuje i měsíc před úplňkem, který svítí na nebi nad hotelem Columbus v Ohiu.....
Fandům není třeba nic říkat, ví své !

Neby
27.07.2013 5 z 5

Domnívám se, že je to nejucelenější kniha fakt,dat a údajů o skupině Pink Floyd. Dopilovaná tak, že se nevrhá jen pouze do strohého faktu, ani se nesnaží vyplnit stránky povídačkama a pokud, nezadrhne se. Obalem se tváří skromně, poklad je uvnitř, kdyžse začtete. DOplnil byhc ji ještě vtipnou autobiografií Nicka Masona a nemusíte o Floydech číst v podstate nic jineho. Možná Complete sessions, kvůli ucelenému náhledu na jejich nahrávky. Plný počet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odysea zvaná Pink Floyd v seznamech

v Právě čtených1x