Odkud vane kouř přehled

Odkud vane kouř
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305723/bmid_odkud-vane-kour-neA-305723.jpg 4 217 217

Příchod lékařky Lary Malloryové do texaského městečka Eden Passu způsobí pozdvižení. Co hledá tato krásná žena, jejíž milostný románek s nadějným mladým senátorem Clarkem Tackettem zničil jeho politickou kariéru, právě v jeho rodném městě, kde hlavní slovo má Clarkova despotická matka, bohatá naftová podnikatelka Jody? Proč se chce Lara seznámit s Clarkovým bratrem, dobrodružným Keyem? Má bohatá dědička Janellen, Clarkova a Keyova sestra, naději na společný život s propuštěným vězněm Bowiem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Where there's smoke , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odkud vane kouř. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
16.02.2024 4 z 5

Těšila jsem se na knihu od autorky, která mě vždy dokáže vtáhnout do děje a není tomu jinak ani u tohoto díla.
Překvapilo mě, že děj nakonec vypráví vícero postav, chvíli mi trvalo, než jsem si na tento styl zvykla.
Každá z postav má své jedinečné vlastnosti, ty dobré i špatné.
Postupně autorka odhaluje příběh okolo doktorky Lary a její nedávné minulosti, která ji ovlivňuje i v současnosti.
Najde se tu vše, od nebezpečných, dramatických situací, romantiku až po zákeřnou pomstu.
Čtení ubíhalo rychle, u některých dějových linek se dalo očekávat, co se v nich může odehrát, jiné mě naprosto překvapily.

LuckaK.088
07.10.2023 4 z 5

Opět velmi zdařilý román od mé oblíbené autorky, který obsahuje vše potřebné - tajemství, napětí, lásku, překvapivé rozuzlení. Sledujeme zde propletené osudy hned několika postav. A jak už to u autorky bývá zvykem, nakonec je vše jinak, než jsme si na počátku mysleli.

Kudík
11.03.2021 4 z 5

Teda.... tuhle knihu jsem musela trošku strávit, protože asi není moc podobné bolesti, jako když matka přežije své dítě a v této knize jsem narazila na min. 5 takových. A musím přiznat, že tady těch obětí celkově nebylo málo, ale některé mohla autorka přece jen ušetřit. Zápletka ohledně senátora Clarka s doktorkou Larou, vč. jejího manžela velvyslance Randalla mi byla hned zřejmá, protože indicií nebylo málo, i když Lara mlžila jak se dalo. Keye jsem si díky tomu jeho pokrytectví a jednání moc neoblíbila, ale tak nějak zapadal do děje. Na můj vkus byl děj trošku překombinovaný, ale samotný závěr nebyl vůbec špatný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odkud vane kouř v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x

americká literatura napětí červená knihovna

Sandra Brown
americká, 1948