Od Velkého třesku k človeku přehled

Od Velkého třesku k človeku https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243218/bmid_od-velkeho-tresku-k-cloveku-PGx-243218.png 5 34 34

Věda a pověsti vysvětlují každá po svém první okamžiky existence vesmíru až do vzniku sluneční soustavy... Modrá planeta je zkoumána jako živá bytost... Radujeme se ze vzniku a rozmnožení první buňky... Strašlivé ještěry potkává tragický konec... Tleskáme vítězství savců... Po dvaceti miliardách let přichází na scénu člověk...... celý text

Vydáno: , Gemini (ČR)

Big-Bang á l´homo sapiens , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Od Velkého třesku k človeku. Přihlašte se a napište ho.

Eeve
09.06.2021 5 z 5

Túto knižku som ako malá strašne milovala, keďže som bola zbláznená za prvé do dinosaurov, za druhé do encyklopédií a rôznorodých informácií, a tu sa mi dostala toho všetkého plná priehršť. Sledujeme vznik vesmíru, Zeme, života od jeho prvého krôčika, až po moment, kedy sa zrodil novodobý človek. Naozaj množstvo rôznorodých informácií a krásne ilustrácie.

MOu598
06.06.2020 5 z 5

Moc hezká, barevná, zajímavá knížka. Pro dospělé a starší děti. Knížku stojí za to mít v knihovně.

Luigi1
10.05.2020

Knihu jsem s vnukem přečetli za jediný den,byl spokojen a stále se na něco ptal,rád jsem mu odpovídal.I já se poučil.Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Od Velkého třesku k človeku v seznamech

v dalších seznamech2x