Očarovaná přehled

Očarovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237251/bmid_ocarovana-65b0e0fcdede9.jpg 4 92 92

Kateřina odlétá do Keni čerpat inspiraci pro nový román. Jenže uvidí něco, co neměla, a tím nad sebou vynese rozsudek smrti. Sandra tuší, že se sestře přihodilo něco zlého. Vydá se na stejně nebezpečnou cestu a upadne do pasti kmenových tabu, kouzelných rituálů a mocných kleteb...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Očarovaná. Přihlašte se a napište ho.

hanah_2002
11.02.2024 3 z 5

Příběh z prostředí Keni. Občas velmi přitažený za vlasy, ale čte se rychle. Taková oddechovka nad kterou se člověk nemusí zamýšlet.

daza.dt
02.01.2023 4 z 5

Nevím proč tuto autorku stále zkouším a říkám si, třeba už to bude lepší než minule. Tak u této knihy musím opět říci - NE opět to nebylo lepší. Takové hezké slohové cvičení, těžko uvěřitelné, chvílemi divné, ale s velmi sladkým koncem. Pozitivum - čte se rychle.

Lucie_1986
15.02.2022 2 z 5

Za me velmi slabe. Vlastne spise takova pohadka. Myslim ze autorka to myslela dobre, ale obcas byl dej hodne pritazeny za vlasy. Asi kdyby hl. postava opravdu hledala sestru, bude jednat uplne jinak.

Nová kniha Můj africký příběh – Skutečný příběh Češky v Africe

06.12.2021