Obsidio přehled

Obsidio https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446968/bmid_obsidio-10d-446968.jpg 5 508 508

Akta Illuminae série

< 3. díl

Poté co se Kady, Ezra, Hanna a Nik zachránili a porušili přitom všechny existující zákony, musí se společně s několika tisíci přeživšími dostat do trvale osídlené části vesmíru. Ovšem obchodní konsorcium, které stálo za invazí na mírumilovnou planetu, to nehodlá nechat jen tak. A tak se všichni musí spojit, aby odvrátili hrozící zničení sebe, evakuační lodi i jedné malé promrzlé planety, která byla na začátku toho všeho.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Obsidio , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obsidio. Přihlašte se a napište ho.

Týna24
30.03.2024 5 z 5

Nejsem velký fanoušek sci-fi ale tato série mě dostala už jen přes její originalitu. Jsem moc spokojená i se zakončením celé série. Moc všem doporučuji

Bája89
16.01.2024 5 z 5

Velkolepé zakončení celé série, která mě od začátku hodně bavila, a to jak formou tak obsahem. Dobro, zlo, morálka, napětí, naděje, zoufalství, pravda, spravedlnost, romantika. Padouch, který není tak úplně padouch a jeho hrdinský skon. Hned bych naskočila do vesmírné lodě a letěla za nějakým dobrodružstvím. A Spiro? Toho si zamilujete, i přesto, co všechno provedl, nebo právě proto PROČ to provedl. Zkrátka dechberoucí a na takový druh literatury a cílovou skupinu i nesmírně hluboké. Obsidio je dokonalou pomyslnou literární třešničkou na dortu zvaného Akta Illuminae. Zkrátka příběh, který vám bude ještě dlouho strašit v hlavě.

lucakuca
17.12.2023 4 z 5

Úžasné zakončení divoké mezigalaktické jízdy! Mládí vpřed!
Je-li ti víc jak třicet, nemáš tady šanci. :-)

Knižní novinky (17. týden)

21.04.2019

Kniha Obsidio v seznamech