Obrovská kniha obrů přehled

Obrovská kniha obrů https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108177/bmid_obrovska-kniha-obru-DkL-108177.jpg 4 4 4

Pohádky představí dětem obry z celého světa i chytré hrdiny, kteří strašlivé obludy přelstili. Malí čtenáři se spolu s Jackem vyšplhají k obrovi po fazolovém stonku, se Sindibádem se vydají na plavbu po sedmi mořích, poznají zvědavou obryni a budou držet palce Kojotovi či Momotarovi v boji se zuřivými obry. Kniha kromě dobrodružných příběhů přináší i překvapení - obrovský plakát s úžasným mírumilovným obrem skrývajícím po kapsách mnoho pokladů, který se stane kamarádem dětí a bude chránit jejich pokoj.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Slovart (ČR)

The Giant Book of Giants , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obrovská kniha obrů. Přihlašte se a napište ho.

Hoshi
12.11.2017 4 z 5

Kniha je nádherná, ale .... Na to, že je to tak obrovská kniha, jsem mírně zklamaná, protože jsem čekala něco víc, než velkého obra (který je mimochodem úžasně děsivý, ale nic pro malé děti) a šest příběhů, které jsou krásně ilustrované, ale bohužel ... Čekala jsem, že těch příběhů bude víc, mnohem víc, že si přečtu i nějaké nové, které nejsou tak známé, ale bohužel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obrovská kniha obrů v seznamech

obři plakáty příběhy pro děti

Autorovy knížky

2011  85%Obrovská kniha obrů