Objednáváme si z vesmíru přehled

Objednáváme si z vesmíru https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367259/mid_objednavame-si-z-vesmiru-hJX-367259.jpg 4 37 37

Pokud vám někdo bude slibovat návod na splnění přání, nebudete mu zřejmě příliš věřit. A přesto to může být do jisté míry pravda. Splníte-li některé podmínky, objednávka z vesmíru, ať již bude sebebláznivější, se vám splní. Bohužel vše funguje, i když to příliš nedomyslíte, a objednávku byste potom chtěli vrátit zpět. V druhé části je kniha doplněna mnoha podobenstvími a aforismy, které lze s úspěchem využít v každodenním životě.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anag

Bestellungen beim Universum , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Objednáváme si z vesmíru. Přihlašte se a napište ho.

Bauriska
31.05.2019 2 z 5

Velmi zajímavá myšlenka. Často si na to v životě vzpomenu a když se tak zamyslím, věřím, že to funguje.

Ennie
09.01.2019 4 z 5

Příjemná kniha. Krátká a čtivě napsaná, proto bych doporučila každému, kdo by se chtěl seznámit se "zákonem přitažlivosti". Pro "fungování" je důležité věřit a brát život s lehkostí :).

horkosladka
24.07.2018 2 z 5

Pořád dokola ty samé kecy. Za všechno si vlastně můžeme sami. Jasně. Ale copak každý může mít všechno, co chce, jen proto, že se to naučí správně přát? Blbost. Vlastně nechápu, co jsem od té knížky čekala. Myslím, že láska není věc přání. Je to prostě otázka štěstí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Objednáváme si z vesmíru v seznamech

v dalších seznamech1x