Občanský a společenskovědní základ přehled

Občanský a společenskovědní základ https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150939/bmid_obcansky-a-spolecenskovedni-zaklad-1F9-150939.jpg 4 3 3

Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na právo. Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie práva. Špičková kvalita tisku, grafické zpracování a úprava. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování. Učebnice plně odpovídá katalogu požadavků ke státní maturitě a osnovám tématu Právo ze vzdělávacího programu RVP - Občanský a společenskovědní základ.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Občanský a společenskovědní základ. Přihlašte se a napište ho.

Seraphin
06.05.2013 3 z 5

Je to ta nejzajímavější učebnice Práva. Akrát by mi víc vyhovovalo, kdyby po každé kapitole nechali volnou stránku na své vlastní poznámky, nebo kdyby je tam napsali ve větší souvislosti než jen hesla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Občanský a společenskovědní základ v seznamech