O zdraví úplně jinak přehled

O zdraví úplně jinak
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157747/o-zdravi-uplne-jinak-157747.jpg 1 1 1

Otevřeně, bez iluzí z různých hledisek a pramenů - pohled 21. století. Znalci vědí, že blízko transformátorů a ve velkém okruhu kolem elektrického vedení umírají předčasně nejen lidé, ale i příroda, na které jsme závislí. Proto navrhují elektřinou šetřit a využívat jiné zdroje.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O zdraví úplně jinak. Přihlašte se a napište ho.

REBELKAAAAAA
11.01.2018 1 z 5

Kniha mi přijde hodně zaujatá na makrobiotickou stravu, informace podávané jen jednostranně a přijde mi to lehce přitažené za vlasy. Některé pasáže pravdivé, ale s hodně věcmi tam nemohu souhlasit. Věčně doporučovaná rada - jíst obilí a jíst ho jako první a až potom zeleninu - jako rada na všechno a hlavně na trávení, přitom co má dělat člověk, který má alergii na lepek, nebo celiakii, taková rada by mu fakt nepomohla. Nebo na anémii - příčina je údajně dle knihy v konzumaci nadmíru masa, vajec a živočišných produktů. Promiňte, ale anémii mám i přesto, že jsem 6 let vegetariánka a maso nekonzumuji vůbec a vejce si dám zřídka. Hodně věcí mi přijde nedomyšlených a na hodně věcí nedávají odpovědi. Nebo viz rada na upravení trávení - žvýkejte, žvýkejte a žvýkejte. Nu asi má člověk jen žvýkat :) :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O zdraví úplně jinak v seznamech

Autoři knihy

Jarmila Průchová