O víle Voněnce přehled

O víle Voněnce
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114438/o-vile-vonence-114438.jpg 4 5 5

Příběh o vílích sestřičkách a hledání vzácné léčivé orchideje. Tři motýlí víly Jůlinka, Fiflenka a Voněnka jsou každá úplně jiná. Přesto se mají rády. Když se Jůlinka během návštěvy volby královny krásy ve světě lidí zraní, vydává se Voněnka na dlouhou cestu za jedinou květinou, která může sestřičce pomoci. Zatímco Fiflenka doma pečuje o nemocnou, Voněnka s kamarádem, čmelákem Prundou, zažívají nejedno dobrodružství a zajímavé setkání. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O víle Voněnce. Přihlašte se a napište ho.

Adel822
29.11.2020

Tuto knihu jsem jako malá milovala dnes jsem ji po dlouhé době našla a přečetla a jako velká ji miluju úplně stejně.

JPBelmondo
13.10.2020 3 z 5

Protože je mi Nela sympatická (a to nejen proto, že pochází kousek od nás), zajímalo mě, jaké budou její knížky. Tato vypráví o tom, co se stane, když si jedna ze tří motýlích vílích sestřiček poraní křídlo a druhá se vydá hledat vzácnou květinu, aby sestřičku zachránila. V příběhu se prolíná svět víl se světem lidí a je zasazen do současnosti. Mně se to líbilo. A pokud to zaujme i dnešní moderní děti natolik, že budou zvědavé na vzácnou orchidej, docela by mě zajímalo, kolik si jich ji půjde vyhledat na Google.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O víle Voněnce v seznamech

víly, rusalky