O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky přehled

O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406979/bmid_o-nebi-a-zemi-aneb-meteorologicke-p-MjR-406979.png 4 9 9

Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze? ... Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše, co nás obklopuje? Otevřete knihu a vydejte se spolu až ke hvězdám. Kniha vypráví příběhy o nebeských tělesech a meteorologických jevech. Děti si hravou formou osvojí základní informace o jevech kolem sebe, zjistí mnoho zajímavostí a dostanou pobídku k vlastnímu pozorovaní a experimentům. Je určena všem nadšeným průzkumníkům předškolního i mladšího školního věku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky. Přihlašte se a napište ho.

Artur12
08.02.2023 5 z 5

Příjemné čtení.

aAp
24.04.2020 5 z 5

Knížka je celá taková... milá :) Moc se mi líbí výtvarné zpracování i koncept - kombinace teoretických částí, zajímavostí, pokusů a pohádek.

GaleW
06.03.2020 4 z 5

Některé povídky byly povedenější a pro děti poutavější (mraky, hvězdy) jiné nás tolik nezaujaly (slunce, mlha). Ale pozitivně hodnotím informace, které každé pohádce předchází včetně pokusů

Zpátky do školy! Máme knižní tipy pro děti i rodiče

09.09.2019

Kniha O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky v seznamech