O Josífkovi přehled

O Josífkovi
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201318/bmid_o-josifkovi-6Tz-201318.jpg 5 1 1

V jednom malém městečku žil jeden malý chlapeček. A ten se jmenoval Josífek. Josífek vypadal jako úplně obyčejný malý kluk, ale přesto v jedné věci nad jiné vynikal. Josífek se nahlas, dlouze a rád vztekal. A když se tak jednou pořádně vztekal, rozhodl se, že se i přes maminčin zákaz vydá do lesa na procházku. Cesta do lesa mu ubíhala rychle, vztek mu dodával potřebné odhodlání, ale v lese si již musel po té dlouhé cestě odpočinout. A tak si lehl a usnul. Co se stalo pak? Kdo byla víla, která se Josífkovi zjevila? Byla skutečná nebo byla jen snem? A co Mechuřinka a král krystalových skřítků? Dobrodružství, která Josífek po setkání s vílou zažije, ho zavedou až ke krystalovým skřítkům a dál až do hlubin Země. Zvládne Josífek úkol, který mu byl dán a vrátí se někdy zpět na zem k mamince a tatínkovi? Snad ano. Snad v sobě najde sílu pomoci druhým a tak i sám sobě...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O Josífkovi. Přihlašte se a napište ho.

witiko
22.10.2017 5 z 5

Dobrodružné a napínavé, jak jen cesta za zmoudřením do podzemní říše může být. A krásné obrázky!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O Josífkovi v seznamech

Autorovy knížky