O chytré kmotře lišce přehled

O chytré kmotře lišce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353654/bmid_o-chytre-kmotre-lisce-Lxk-353654.jpg 5 421 421

V hájovně se nevedlo bystrému liščeti špatně, navíc se od lidí naučilo mluvit, číst i psát. Ale když vyrostlo, chtělo do světa. Tak liška utekla a zabydlela se v blízkém lese. A protože byla nejen chytrá, ale i vynalézavá a odvážná, pustila se do neuvěřitelných dobrodružství. Její povedené kousky poznalo celé nedaleké městečko. Jelikož však liška byla poctivá a spravedlivá, získala si přízeň samotného knížete pána. A co bylo dál? Přečtěte si veselé vyprávění Josefa Lady, doprovázené jeho báječnými obrázky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O chytré kmotře lišce. Přihlašte se a napište ho.

Chesterton
13.05.2024 5 z 5

Obrovská láska mého dětství, co baví i pětiletého vnuka. Takže vlastně nesmrtelná láska :o)

zaz
27.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Josef Lada nás vezme do pohádky..., někdy stačí pohledem zavadit o jeho vidění světa... Když se vrátím do reality, uvědomím si, že příroda je krása všech krás, stačí se jen dívat. Tuto zkušenost mi vždy připomene obrázek od Lady. Vnoučatům se také líbí, to mne potěší dvojnásob. V knihovně si vybereme vždy jen jednu knihu a po přečtení se společně těšíme na další. A že jich je ! Hádáme, kolik jich na polici na nás čeká příště.

RonnieSmithx
10.12.2023 5 z 5

Knížka, která ukazuje, že je týraní zvířat špatné. 10/10.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O chytré kmotře lišce v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x