Nymfomanka přehled

Nymfomanka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491240/bmid_nymfomanka-0Ru-491240.jpg 4 126 126

„Skousnu rty a nervózně se rozhlížím. Touha po sexu je tak silná, že sotva dýchám. Jako by se mi něco usadilo na hrudním koši a stále silněji mě dusilo. Jako by se mě zmocnila nějaká můra.“ Anita je závislá na sexu. Benzinové stanice, bary, pánské toalety – každé místo je dobré, aby na něm svedla muže. A ti téměř nikdy neodmítnou. Celá léta žije na hraně. Časem ztrácí všechno: syna, dům i každou další práci. Zoufale touží po něčí blízkosti, nedokáže však u sebe nikoho udržet. Palčivá touha po sexu způsobuje, že všechno ostatní ztrácí svou důležitost. Zoufalá touha po něčí blízkosti a touha po příležitostném sexu jí vzaly všechno. Přesto stále bojuje o důstojnost a lásku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Nimfomanka , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nymfomanka. Přihlašte se a napište ho.

Janiss_89
24.03.2024 1 z 5

Byl to děs. Jak nějaký životopis ztracené existence. Moc nechápu to vysoké hodnocení. Jsem ráda, že jsem to koupila ve výprodeji za 49,- jinak by mě ty vyhozené peníze dost štvaly.

Janizoun
15.02.2024 5 z 5

Příběh ženy, která zoufale touží po lásce, ale potýká se s hypersexualitou - s diagnózou F52,7, která jí ztěžuje život. Stěhuje se, utíká, ale neuteče před sebou, ani před svou závislostí na sexu, po kterém tolik touží. Její sexuální pud je natolik silný, že vyhrává nad ní samotnou.
Z příběhu jsem vyčetla obrovskou touhu, chtíč, posedlost, ale i marnost, bezradnost nad sama sebou.
Tento příběh má mé nejvyšší hodnocení, byl pro mě zajímavý, velmi čtivý a perfektně napsaný.

Česneksmedem
13.02.2024 4 z 5

Neveselé čtení. Taková porucha vám rozebere život a psychicky vysaje. Neustálé stěhování a mysl jen na jedno... Rozhodně to nelze zlehčovat a léčba je dost složitá. Kniha ve dvou linkách, z nichž ta z minulosti je určitě zajímavější než ta současná, jednostranná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nymfomanka v seznamech

v Právě čtených5x