Nočný lovec přehled

Nočný lovec
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447312/bmid_nocny-lovec-Iw8-447312.jpg 5 2920 2920

Robert Hunter série

Do losangeleskej okresnej márnice privezú telo neznámej ženy. Príčina jej smrti je záhadou. Nijaké jasné stopy, len hrubá niť, ktorou páchateľ zašil obeti najintímnejšie partie. Patológa však najviac zaskočí ohavný predmet, ktorý vrah zanechal v jej tele. Predmet, kvôli ktorému detektíva Roberta Huntera zo zvláštneho oddelenia vrážd stiahnu z iného prípadu, aby sa ujal vyšetrovania. O niekoľko dní nato sa nájde ďalšie telo. Aj táto žena má v sebe zašitý bizarný, dômyselne zhotovený predmet. A zďaleka nie je vrahovou poslednou obeťou. Keď pri pátraní Hunter narazí na prípad zmiznutej ženy, ktorú hľadá ostrieľaná súkromná vyšetrovateľka Whitney Myersová, dospeje k podozreniu, že páchateľ svoje obete unáša a drží ich nejaký čas v zajatí, než ich napokon zabije. Hunter sa čoskoro ocitá v honbe za vrahom, ktorý ho šokuje svojou brutalitou – fanatickým lovcom s desivým tajomstvom, ktorý sa nezastaví, kým každá z jeho obetí nespozná krutú pravdu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Aktuell

The Night Stalker , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nočný lovec. Přihlašte se a napište ho.

Iva095
19.05.2024 5 z 5

Skvělý napínavý díl. Hunter a Garcia jsou super dvojka.

Marcik7
18.05.2024 5 z 5

Tak tenhle pachatel byl opravdu zvrácený, zažil v dětství něco strašného a to ho poznamenalo. Hunter ve skvělé formě jako detektiv i psycholog a zdatně mu přihrává parťák Garcia. Opět nadmíru napínavé - aby ne, když skoro každá kapitola končí “přejel ji mráz po celém těle “ nebo “uviděl to a zkoprněl nebo nějak podobně. Těšte se, je to jízda.

KaLiBi
14.05.2024 5 z 5

Další úžasná kniha ze série Roberta Huntera. Vůbec poprvé mi došly nějaké souvislosti předem a odhadla jsem pachatele dříve, než proběhlo rozuzlení. Na čtivosti ani mém hodnocení to však nijak neubralo. Proložím jiným žánrem a v zápětí se vrhnu na další díl.

Knižní novinky (29. týden)

12.07.2020

Zapomněla jsi se podívat pod postel.

Kniha Nočný lovec v seznamech

v Právě čtených42x