Noc jako stvořená pro nevěru přehled

Noc jako stvořená pro nevěru
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46679/noc-jako-stvorena-pro-neveru-46679.jpg 4 252 252

Život inženýra Mojmíra Kučery je idylický až do chvíle, kdy je své manželce poprvé nevěrný. Drahuška je na rozdíl od Mariany atraktivní a Mojmírovi se zdá, že bez ní už nikdy nebude šťastný. Tragikomickým hrdinou románu je muž, který chce řečněním zapudit manželku, řídit její podnik a dokázat milence, že je chlap. Samolibý milenec, pánovitý manžel a nafoukaný podnikatel prohraje na celé čáře, jakmile ho Mariana s Drahuškou společně odkopnou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc jako stvořená pro nevěru. Přihlašte se a napište ho.

rodak
17.03.2024 5 z 5

Já se vždy u p Frýbové strašně bavím.Tohle byla pro mne asi poslední její kniha,která se dá číst.Pak strašně tahala do knih politiku viz Klaus apod.Ty její manželské peripetie v tvorbě zvládala na výbornou.Zde Mojmír, to bylo fakt pako.Ale ty ženské mu ukázaly...Knihu jsem přečetl a jsem velmi spokojený.Nejvíc z její tvorby se mi líbí Falešní hráči a Z neznámých důvodů.

Nofar197
25.10.2023 4 z 5

Tak tady jsem byla smíchy bez sebe. Paní Frybova nezklamala. Inženýr Mojmír Kučera, podnikatel přesvědčených o svých výjimečných schopnostech,ačkoli opak je pravdou, jeho oddaná manželka Mariana, skvělá kuchařka a hospodyně, na první pohled křehká dáma, ovšem ve skutečnost s jádrem z křemene, nezávislá zdravotní sestra Drahuska a její kulinářské umění, to nemělo chybu. Vrcholem bylo setkání ohledně rozvodu u bratrance Ludvíka a Drahuscino balení Mojmirovych krámu.

DzordanoChruno
06.10.2023 1 z 5

V Mojmírových myšlienkových pochodoch a chovaní sa so zahanbením občas nájdeme. Kniha je v tomto trefná a ide pod kožu. Vtipné je to však iba zriedka, uplne to zabije nekonečné opakovanie toho istého. Mojmírova kapitola zaberá 66% knihy a polovicu z toho som musel preskočiť, bola to neskonalá nuda. Časť o Marianne bola fajn, ale príliš krátka. Zvyšok bol tiež pomerne nezáživný, koho už mohli baviť nekonečné opisy Drahuškinho kulinárskeho umenia, alebo aké všetky veci mu nahádzala do auta? Oproti zbytočnej dĺžke je ešte horšie stráviteľným čierno-biely dej. Muž je tupec, neschopný v akejkoľvek oblasti. Manželka (ale aj jej brat, jeho žena, právnik a jeho žena) sú zas tí absolútne kladní hrdinovia. Takže dokopy mi kniha veľa nedala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc jako stvořená pro nevěru v seznamech

v Právě čtených2x