NLP v praxi : neurolingvistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti přehled

NLP v praxi : neurolingvistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338640/mid_nlp-v-praxi-neurolingvisticke-progr-I75-338640.png 3 4 4

Přední světová konzultantka a trenérka, jejíž kursy tzv. neurolingvistického programování (NLP) jsou známy po celém světě, názorně ukazuje, jak ve stále méně předvídatelném prostředí využít principů NLP v práci i v osobním životě. Představuje NLP jako proces modelování jedinečných, vědomých i nevědomých vzorců chování člověka tak, aby byl schopen dosahovat vynikajících výsledků, a rozvíjí přístup, jejž lze účinně uplatnit jak při vedení lidí, týmové práci, koučování a komunikaci vůbec, tak i ve světě sportu či umělecké tvorby. Autorka proniká – s využitím metody kladení otázek, ale i patřičné nadsázky a humoru – k podstatě toho, co dělá činnost člověka excelentní a jedinečnou, a své závěry demonstruje na řadě praktických příkladů a případových ministudií. Překlad z angličtiny Aleš Lisa. Žijeme v chaotickém světě, oplývajícím nepředvídatelnými událostmi.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Management Press

NLP at work

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize NLP v praxi : neurolingvistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti. Přihlašte se a napište ho.

Kyri
18.05.2024 2 z 5

Je to klasické NLP, i s těmi povrchními businessovými fígly. Teorii o tom, co říkají polohy očí, nikdo nikdy neprokázal. Autorka nabízí poměrně nepadnoucí metafory. Jediné, co se mi tam líbilo, jsou staré příběhy psané kurzívou. Mnohé z nich jsem neznala. Jinak to považuji za ztrátu času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha NLP v praxi : neurolingvistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x