Nikdy si nedávejte vycpat svého psa přehled

Nikdy si nedávejte vycpat svého psa https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6734/bmid_nikdy-si-nedavejte-v-6734.jpg 4 173 173

Tato kniha je životopisem herce Alana Aldy, kterého většina z nás zná hlavně z nesmrtelného seriálu MASH. Vypráví tu o svém dětství mezi komedianty, o nemoci své matky, o manželce a rodině i o práci na MASH i jiných filmech. Najdete tu jeho osobitý humor a rozhodně se nebudete nudit.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Never Have Your Dog Stuffed: And Other Things I've Learned , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdy si nedávejte vycpat svého psa. Přihlašte se a napište ho.

MíšaS.
01.04.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila, četla se hezky, jen jsem se těšila, že tam bude více o seriálu MASH.

Susan94
10.01.2024 3 z 5

Kniha je plná laskavého a kousavě vtipného Alana Aldy. Většina knihy byla zajímavá, rozhodně se skvěle četla. Jen jsem čekala, že povídání o seriálu M*A*S*H* bude mít víc prostoru.

zazvorka
26.03.2023 5 z 5

Kniha mě hodně překvapila. Je v ní mnohem více emocí, než jsem čekala. A to nejen radosti a štěstí, ale i smutku, obav, úzkosti, nejistoty... Vybrala jsem si knížku jako nenáročné, pohodové čtení - tak to tedy nesplnila. Ale vůbec jí to nevyčítám, dala mi více, než jsem předpokládala. Je to pozoruhodný příběh zajímavě podaný. Možná tam mohlo být o něco méně pasáží popisujících autorovu snahu co nejlépe uchopit profesi herce, ale pro autora tento boj hodně znamenal, takže to tam vlastně patří. Potěšily mne přidané rodinné fotky. Jsem velmi ráda, že jsem se ke knížce náhodně dostala. Líbila se mi, pobavila mne, poučila, přiměla k zamyšlení i dojala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nikdy si nedávejte vycpat svého psa v seznamech

životopisy, biografie autobiografie

Alan Alda
americká, 1936
2007  88%Nikdy si nedávejte vycpat svého psa
2009  82%Co jsem zaslechl, když jsem mluvil sám se sebou
2018  81%Kdybych ti rozuměl, tvářil bych se takhle?