Nikdo není ostrov přehled

Nikdo není ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1836/bmid_nikdo-neni-ostrov-Pyl-1836.PNG 5 190 190

Zlý osud kouzelné devítileté Babs, dcerky jedné z nejslavnějších hollywoodských filmových hvězd, Silvie Moranové dojímá statisíce čtenářů tohoto strhujícího románu. Neštěstí a smutek si nevybírá oběti podle šatů a společenského postavení. Sladký život krásných žen, svět filmového showbyznysu, prostředí nemocnic, lékařů obětujících soukromí svým pacientům, to jsou obrazy doplňující hlavní vyprávění.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Niemand ist eine Insel , 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdo není ostrov. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
11.03.2024 4 z 5

Hollywoodská star Sylvia Morenova ukončí svůj projev apelujici na posluchače finančně přispět na mentálně postižené děti. Jakmile však zmizí ze scény, oslnivý úsměv a soucitny tón jsou minulostí a projeví se pravda v celé své nahotě. Navíc vychází najevo, že Sylviin výlev byl zachycen na magnetofonovy pasek, který kdosi neznámý využívá k vydírání. Sylvie má mnoho co ztratit. Navíc osud si skutečně nevybírá podle postavení či krásy : Sylviina dcera Babs onemocní těžkým zápalem mozkových blan. Jaký bude další osud této kouzelné holčičky? Uzdraví se? Nebo se stane jedním z těch děti, pro než měla Silvia mimo světla reflektorů jen slova pohrdání?
Téma skutečně dobře zpracované, ale hlavně hodne zamyšlení.

ZUZANA-123
24.01.2023 5 z 5

Mám ráda hlavní hrdiny Simmelových románů.U mĕ to odstartoval hrdina z románu Láska je jen slovo.Jaké by to asi býlo kdyby takhle skvĕlé romány jako píše Simmel psala spisovatelka ? Mĕl by hlavní hrdina stejný charakter ?

Koudy411
27.10.2021 5 z 5

Krásná kniha, řadím k těm, na které určitě nezapomenu.

Knižní novinky (30. týden)

21.07.2019

Kniha Nikdo není ostrov v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x