Nikdo není daleko přehled

Nikdo není daleko https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89097/bmid_nikdo-neni-daleko-89097.jpg 4 154 154

V tomto kouzelném příběhu plném poezie a překrásných ilustrací se dozvíte, jak Richard Bach cestoval k malé holčičce Rae přes tisíce kilometrů pouští a hor a jak zvláštní dárek přinesl. V kůži vázaný kolibřík.

Literatura světová Poezie Pro děti a mládež
Vydáno: , Supraphon (Editio Supraphon)

There´s No Such a Place As Far Away , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdo není daleko. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
17.09.2023 5 z 5

Krásně ilustrovaná knížečka. A těch zajímavých myšlenek.
- Když chceme být s někým, koho milujeme, nejsme už vlastně s ním?

Zemlja
26.08.2023 5 z 5

Uklidňující a nadějeplné.

ditul
20.07.2023 5 z 5

Knížečka plná nádherných ilustrací a hlubokých myšlenek.
*Uvidíš pak svět jejich zlatýma očima, dotkneš se větru, který jim pročesává sametové peří a poznáš radost ze stoupání do oblak. Celý svět a všechny starosti zanecháš daleko pod sebou. Můžeš se vznášet v oblacích, jak dlouho budeš chtít, třeba celou noc, až do východu slunce. Když se budeš chtít vrátit, všechny tvé otázky budou zodpovězeny a tvé obavy se rozplynou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jediné, na čem záleží, je stvořeno z pravdy a radosti, nikoli z plechu a ze skla.

Nejdůležitější je, abys poznal celou pravdu. Než ji poznáš, než ji dokonale pochoíš, bude se ti pomcí strojů, lidí a ptáků jen po kouskách odhalovat. Ale pamatuj, že naše neznalost ještě neznamená, že pravda neexistuje.

Kniha Nikdo není daleko v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x