Niekedy klamem přehled

Niekedy klamem https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471055/bmid_niekedy-klamem-kCo-471055.jpg 4 277 277

Volám sa Amber Reynoldsová. Mali by ste o mne vedieť tri veci: 1. Som v kóme. 2.Môj manžel ma už nemiluje. 3.Niekedy klamem. Amber sa preberie v nemocnici. Nedokáže sa pohnúť. Nemôže rozprávať. Nedarí sa jej otvoriť oči. Počuje ľudí, ktorí sa okolo nej pohybujú, oni však netušia, že ich vníma. Amber si nepamätá, čo sa s ňou stalo, tuší však, že s tým má niečo spoločné jej manžel. Striedavo sledujeme jej paralyzovaný stav na lôžku, dianie z týždňa pred osudnou nehodou a čítame detské denníky spred dvadsiatich rokov. Brilantný psychologický triler pred nás stavia otázku: Je niečo naozaj lož, ak človek verí, že je to pravda?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Sometimes I Lie , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Niekedy klamem. Přihlašte se a napište ho.

85098211
29.10.2023 4 z 5

Zajímavý psychothriller, u kterého se určitě nebudete nudit ;-). Autorka zde popisuje víceméně to, co se stalo Amber Reynoldsové. Protože už hned od začátku je jasné, že se aktuálně nachází v kómatu. Ale zároveň se ze současnosti vrací do několika málo dní těsně před tím, než se Amber v tomto nezáviděníhodném stavu ocitla. A potom je zde ještě i třetí časová linka, která samozřejmě hraje stejně významnou roli - a sice se jedná o deníkové záznamy z doby zhruba před 25 lety. A tohle přepínání mezi současností a minulostí je tak šikovně napsané, že nebudete možná ani občas tušit, co z toho je skutečnost a co zase Ambřin sen. Jak všechno dopadne, už ovšem neprozradím ;-). Ale příběh je to hodně dobrý, i když se závěrem jsem za sebe úplně spokojená nebyla. Dávám tedy poctivé čtyři hvězdičky a časem se poohlédnu po další autorčině knize.

mignon
21.10.2023 3 z 5

No nevím... Asi tak do půlky dobrý, ale pak už mě to nebavilo, zvláštně překombinovane, jednu zápletku jsem tušila, hodně mi to připomínalo Hodnou sestru, jen o mnoho hůř napsanou.. Zmatené, za mě to nestojí za to.

Pavlína2019
01.04.2023 5 z 5

Tak to pozor, pozor!

Musím říct, že tato kniha si zaslouží ještě více hvězdiček, než je možné a jsem velice ráda, že jsem nedala na mnohá negativní hodnocení a skutečně si ji přečetla!

Protože jsem velice nadšená, za mě thriller, jak má být - napínavý, svižný, velmi nápaditý, který zamotá hlavu a překvapí!

Krátké kapitoly, děj rychle odsýpá, střídání času.... super.

Opravdu tleskám a vypadá to, že mám novou oblíbenou autorku.

Rozhodně všem doporučuji!

Knižní novinky (21. týden)

23.05.2021

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Niekedy klamem v seznamech