Niečo si želaj přehled

Niečo si želaj https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411065/bmid_nieco-si-zelaj-iEF-411065.jpg 2 73 73

Šestnásťročná Elyse sa vracia lietadlom zo súťaže školských kapiel. Paríž mal byť dejiskom pamätných zážitkov, no okrem hádky s najlepšou kamarátkou Kath sa nič výnimočné neudialo. Nedostala prvý bozk od Josha Harrisa, svojej platonickej lásky, nezamiloval sa do nej ani sa s ním neocitla osamote, aby ho očarila. Popravde, vôbec si ju nevšímal. Elyse fantazíruje o pikniku pod hviezdami, o pokazenom výťahu, v ktorom by uviazli len oni dvaja... Želá si, aby sa pred pristátím airbusu voľačo prihodilo, niečo, vďaka čomu bude stáť výlet za to. Túži po historke, ktorú by každému vyrozprávala a zakončila ju slovami: a takto som sa dala dokopy s Joshom Harrisom. Lenže viete, čo sa vraví – daj si pozor, čo si želáš!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

You Are The Everything , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Niečo si želaj. Přihlašte se a napište ho.

veruse12
27.04.2024 odpad!

Knížka se mi vůbec nečetla dobře. Nepochopila jsem ji. Mohl by mi někdo vysvětlit konec této knihy??

katerina1237
06.06.2023 4 z 5

Tak tahle knížka byla zase něco jiného, byla napsaná ve druhé osobě. Chvílemi jsem nerozuměla co se tam vůbec děje, konec jsem nepředvídala - to je plus do celkového hodnocení. Romantické scénky byly ale na bodu mrazu - hlavně ta jedna na straně 135. Originální nápad, to cením. Taková oddechovka, nic moc pro mě, ale přečtu si to, když nechci nad ničím přemýšlet. Dávám tak 3,5 hvězdičky (kdyby to tu šlo)

E.T.007
15.04.2023 odpad!

Hrozná kravina. Absolútne vôbec ma to nezaujalo a je mi srdečne jedno, ako sa to bude vyvíjať, takže končím ešte v prvej tretine.

Knižní novinky (36. týden)

01.09.2019

Knižní novinky (24. týden)

09.06.2019

Kniha Niečo si želaj v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x