Nič mi neprezrádzaj! přehled

Nič mi neprezrádzaj! https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125823/nic-mi-neprezradzaj-125823.jpg 4 285 285

Jess Kosterová je mladá, pôvabná a ambiciózna žalobkyňa z Kancelárie právnych zástupcov. Na jednej strane žne vo svojej náročnej a psychicky vyčerpávajúcej práci veľké úspechy, na druhej strane má problémy s nevyrovnaným vzťahom k vlastnej rodine a k bývalému manželovi. Bolestne ju poznačí najmä tragická udalosť - zmiznutie matky a klientky, ktorú má zastupovať. Navyše začne dostávať výhražné listy a na každom kroku ju prenasleduje nebezpečný zabijak...Jessin život sa zmení na nočnú moru...POdarí sa jej zistiť pravdu o matke? Podarí sa jej usvedčiť tých, o vine ktorých je pevne presvedčená? Podarí sa jej nadviazať nový ľúbostný vzťah?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Tell me no secrets , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nič mi neprezrádzaj!. Přihlašte se a napište ho.

Leena
28.09.2023 2 z 5

Přečetla jsem již několik knih od této autorky a tahle je zatím nejslabší.
Chvílemi jsem se i nudila.
A ten konec předčil má očekávání, ale bohužel v tom negativním smyslu:-(

Bakana
03.06.2023 2 z 5

(SPOILER) Tohle mi tedy nesedlo.
Jess byla hádavá štěkna s psychickými problémy zralými pomalu na hospitalizaci. Neví co chce ani jakého chlapa chce. Její tolerance na cokoliv, co si ve své hlavince vysvětlí jako kritiku na sebe, se rovná nule.
No a to rozuzlení na závěr bylo také divné, dost přitažené za vlasy. Nepřipadá mi ani trochu pravděpodobné, že někdo je posedlý ženou 8 let, kvůli své posedlosti vraždí a najímá si na špinavou práci různé lumpy, ale jinak je úplně normální a nikdo na něm nic nepozná. Dokáže se 4 roky po rozvodu přetvařovat tak dokonale, že ani jeho ex nepojme podezření a vesele se s ním dál stýká. Panejo, to teda musel být příkladný rozvod - a přitom byl ten chlap úplný cvok :-D!
No ale dočetla jsem to až do konce, takže takových 25-30% bych tomu dala.

Tamirai
15.04.2023 4 z 5

Veľmi ma to bavilo. Tieto napínavé príbehy z 90-tych rokov minulého storočia majú čo to do seba. Dráma, thriller aj romantika.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nič mi neprezrádzaj! v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x