Nežné nepriateľstvo přehled

Nežné nepriateľstvo
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220727/bmid_nezne-nepriatelstvo-220727.jpg 4 221 221

Sváry medzi znepriatelenými škótskymi klanmi má ukončiť sobáš mladého Jamieho s krásnou Sheenou. Jamie si však nechce dať vnútiť nevestu a aj Sheena, ktorá počula veľa historiek o Jamieho krutosti, sa tejto predstavy desí. Situácia sa zmení, keď sa mladí ľudia ocitnú pod jednou strechou....

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A Gentle Feuding , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežné nepriateľstvo. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
06.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Ze začátku mě to bavilo velmi. Příběh se odvíjel svižně, zvraty zapadaly do děje, a nepostrádalo to ani vtip ani logiku.
V druhé polovině se ale obojí vytratilo (zejména ta logika) a celé se to začalo poněkud táhnout. Černý Gawain byl najednou nenávistný nepřítel, nikdo se nepozastavoval na tím, že nájezdy nedávají žádný smysl. Sheena vříská a klepe se strachy, jen Jamieho vidí a v další minutě se od toho samého muže nechá muchlat a ocicmávat, jako by se nechumelilo. To mi prostě nesedí.
Podezírala jsem jiného Williama - což byl zřejmě autorčin záměr - i když jeho činy vůbec nedávaly smysl - ale to nedávaly ani tak :D
Reálnost vztahů a chování - vzhledem k historické éře, ve které se to má odehrávat - řešit nebudu. Obálka úplně mimo mísu.

mariva
06.06.2023 4 z 5

Odpočinková četba z mého oblíbeného skotského prostředí.

Ála1968
02.05.2023 4 z 5

Moc hezké,jen mě to přišlo takové nedokončené.Některé věci tam nebyly dořešené, což mě mrzí .Samozřejmě Garwood je jedinečná a nepřekonatelná , přesto i Lindsey umí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nežné nepriateľstvo v seznamech

v dalších seznamech2x