Neznámý v pozadí přehled

Neznámý v pozadí https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6490/neznamy-v-pozadi-6490.jpg 4 111 111

Proces s nezletilým vrahem mladé ženy vyvolá novou bouřlivou diskusi o obnovení trestu smrti. Rozdílné názory veřejnosti odráží i televizní polemika mezi redaktorem Petersonem a novinářkou Sharon. Ironií osudu se názoroví odpůrci lidsky sblíží. Redaktora Petersona však čeká další rána osudu - jeho desetiletý syn i nová přítelkyně jsou uneseni.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

A Stranger Is Watching , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neznámý v pozadí. Přihlašte se a napište ho.

anovy64
15.03.2024 5 z 5

I když se téměř od začátku ví, kdo je vrah, kniha je zajímavá a napínavá až do konce.

čef
13.12.2022 5 z 5

Blíží se poprava nespravedlivě odsouzeného, kolikrát jsme to již četli nebo viděli ve filmu. Zde je to ozvláštněno ještě únosem a velkým nebezpečím pro svědky původního zločinu. Děj je hektický zejména v závěru. Kniha patří k tomu nejlepšímu, co autorka napsala.

ZuzanaZ83
23.08.2022 4 z 5

Podařené napínavé dílo, ve kterém tedy trest smrti nehraje úplně hlavní roli, nicméně na možnost chyby určitě upozorňuje.
Za mě tedy povedená oddechovka, která má spád.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1980 - Grand Prix de Littérature Policiere (Romans Etrangers)

Kniha Neznámý v pozadí v seznamech

v dalších seznamech1x