Nezlomená přehled

Nezlomená
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71546/nezlomena.jpg 4 21 21

Román z pozůstalosti zavádí čtenáře do padesátých let minulého století. Autorka rozvíjí příběh plný statečnosti, lásky a pevné víry v dobro. Přes peklo jáchymovských dolů a neshody s ženou Jarčou nachází Jindra Martinu, s níž prožije léta plná štěstí, ale také soužení s nezdárným synem Mirkem. Martina však zůstává nezlomenou a Bůh ji za její trpělivost náležitě odmění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezlomená. Přihlašte se a napište ho.

NymphMaeve
20.09.2021 5 z 5

Poslední dobou na knihách Vlasty Javořické dost ujíždím a čtu jednu za druhou. Tahle se mi líbila moc, život Martiny i po velké osudové ráně je dále plný obětavosti a víry. Její muž je vděčný a slibují si nádherný a spokojený život, ale rány osudu jsou bohužel nevyzpytatelné. Později se přidává Mirek a další děti, ani s nimi to není úplně snadné. Ale to, jak Martina vše snášela, dokázala vyřešit a poradit si, držela rodinu pohromadě, pečovala o ně a nikdy si ani malinko nestěžovala. Pro mě je tak trochu symbolem světice, protože já si to neumím ani trochu představit. Obdivuji opět autorčino věrné vypodobení prostředí a doby. Čtenář má chvílemi skutečně pocit, že je součástí toho všeho a vidí to na vlastní oči. Další nádherná kniha je za mnou a já se nemohu dočkat další. Děkuji a i tuto velmi doporučuji.

Len2očka
29.10.2017 5 z 5

Mám ráda knihy od Vlasty Javořické.A tohle je moje oblíbená kniha.

modranka
04.11.2013 5 z 5

Veľmi dojímavý a poučný príbeh jednej rodiny. Čo sa mi však nepáči, je táto obálka (Road Praha 1993), ale presne odzrkadľuje životný údel hlavnej hrdinky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezlomená v seznamech

z pozůstalosti