Než udeří stín přehled

Než udeří stín https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489621/bmid_nez-uderi-stin-2uc-489621.jpeg 4 93 93

Eva Dallasová série

Eva Dallasová je pod tlakem. Na jedné straně musí vyřešit šokující vraždu bohaté ženy, na straně druhé jí dělá starosti manžel Roarke, který v davu okolo mrtvoly zahlédne ke svému velkému znepokojení stín z minulosti. Eva si rychle uvědomí, že tento případ bude úplně jiný než ostatní a že její role lovce se může v mžiku obrátit a zvrhnout v nebezpečnou hru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Alpress

Shadows in Death , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Než udeří stín. Přihlašte se a napište ho.

miloslav5679
22.05.2023 4 z 5

V prvom rade tu nejde o detektívku, ale skôr o akýsi thriller (môže obsahovať náznaky spoileru). Vrah je známy a celá kniha je venovaná len jeho dolapeniu a musím přiznat, že stredná část knihy ma trochu nudila. Zločinec, ktorý má na konte cez 400 vrážd a hľadá ho pol sveta sa dá v podstate primitívne nachytať. Hoci to bolo dobre napísané, tak dejovo je to tak na 100 strán. V tom množstve kníh jednu odpustím

mariva
01.04.2023 5 z 5

Další zajímavý případ Evy Dallasové. Líbí se mi, že se zase odtajnilo něco málo z dřívějšího života Roarka, to v posledních dílech chybělo. Stále skvělé čtení, sehnala jsem dva díly najednou, tak už se těším na pokračování.

konicekbily
16.01.2023 4 z 5

Velice zajímavá řada, zatím jsem přečetl několik příběhů "na přeskáčku", nedokážu plně posoudit, jak se vše v sérii vyvíjelo. Tento díl se dá přečíst izolovaně - ale řada má přes padesát pokračování - chtělo by to od začátku, ale už nestihnu!

Knižní novinky (5. týden)

30.01.2022

Kniha Než udeří stín v seznamech

v dalších seznamech3x