Než bude pozdě přehled

Než bude pozdě
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478046/bmid_nez-bude-pozde-B8A-478046.jpg 4 96 96

Cizí žena. A přece o tobě ví víc, než ty sama. Karen byla odjakživa tím, za kým všichni ostatní přicházeli pro pomoc. Nejen její přátelé, ale také pacienti, protože se stala psychiatričkou. Teď je ale znepokojená. Velmi znepokojená, protože na její pacientce Jessice je něco opravdu divného. A navíc o Karen ví celou řadu věcí, které by vědět neměla. Chvíli to trvá, ale pak Karen pochopí, že musí něco udělat. Rychle. Dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Before I Let You In , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Než bude pozdě. Přihlašte se a napište ho.

MiskaMa
05.05.2024 4 z 5

Za mě dobrý psychologický román, který se ke mě dostal úplně náhodou, takže jsem nečetla ani anotaci. Příběh je docela zamotaný, vypráví jej více postav a děj se odehrává ve více časových rovinách. Knížka je čtivá, má napínavou zápletku, něco mi docvaklo dříve a něco až o trochu později.

Tohle byla od autorky moje první přečtená kniha, určitě si ale přečtu i její další vydané knížky. 4*

santa1212
16.03.2024 5 z 5

Velmi dobrý thriller. Za me možná byly postavy až příliš propletene a také se hodně řešily jejich vzájemné vztahy a emoce, ale nešlo to přes čáru. Velmi čtivé, napínavé, zajimavy závěr. Palec nahoru.

Dandulka
18.01.2024 5 z 5

Přečetla jsem tuhle knihu doslova jedním dechem. Zajímavé zápletky a rychlý spád děje. Paráda.

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Kniha Než bude pozdě v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x