Smrtelný hřích přehled

Smrtelný hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213838/mid_smrtelny-hrich-213838.jpg 5 244 244

New Orleans série

Pamatujete si na film Sedm? Tento thriller jde ještě dál Detektiv Montoya se už roky pohybuje mezi lidmi stojícími na špatné straně zákona, díky čemuž ztratil jakékoli iluze, ale zato získal hroší kůži.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtelný hřích. Přihlašte se a napište ho.

work
21.03.2024 1 z 5

Ale no tak... fakt 91% v breznu 2024? Byl to hlavní důvod, proč jsem si tuhle knížku chtěl přečíst. Myslím, že po tomhle už budu ke zdejším hvězdičkám trošku podezřívavější.
Tak copak tu máme? Temná psychiatrická léčebna se všemi nezbytnými proprietami, postavy navzájem pozorující svá pozadí a výstřihy, popřípadě se navzájem k sobě tisknoucí přes napjatou látku kalhot, nezávisle na tom jste-li pacient či policista, rozmělněné popisy úplně všeho včetně krmení kocoura, dialogy co nikam nevedou a snadno předvídatelný děj. To vše servírované na každé druhé stránce. K tomu je třeba připočíst slovník překladatele, který příliš velkou slovní zásobu nezahrnuje (za to ovšem autorka nemůže).
Lisa Jackson knížku věnuje rodičům, bez jejichž podpory by ji napsat nedokázala. Je jasné, že rodiče chtějí pro děti to nejlepší, ovšem v tomto případě mohli být kritičtější. Ale pokud jen hledáte co nejtlustší knížku na dovolenou, u které vám nevadí, že může spadnout do bazénu, přečíst se to dá...

HollyUndead
15.11.2023 5 z 5

Četl jsem oba předchozí díly této série z New Orleans, oba byly skvělé, ale tento oba předchozí díly ještě o trochu předčil. Jelikož jsem se s touto autorkou již setkal, ihned jsem poznal její rukopis, styl a odkaz. Skvělá atmosféra plná vražedného běsnění kolem bývalé psychiatrické léčebny. Mimořádně dobře vykreslené postavy, ať už to byli detektivové, sestry Chastainovi, oběti či samotný vrah. Román se opět neobešel bez sexuálního námětu, ale ani tentokrát mě to nijak nerušilo od čtení. Napětí se dá krájet na každé straně této knihy. Jsem moc zvědavý, kam mě tato série zavede v dalším dílu!

monte
29.10.2023 5 z 5

Skvěle napsáno. Velmi napínavé, nešlo přestat číst

Knižní novinky (18. - 23. 9.)

17.09.2012

Kniha Smrtelný hřích v seznamech