Nevím kudy kam přehled

Nevím kudy kam https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407051/bmid_strateni-y3B-407051.jpg 3 132 132

Od autorky bestselleru Zůstaň se mnou (If I Stay) Freia, Harun a Nathaniel. Tři osamělí teenageři, jejichž životy se osudově protnou během jediného dne v New York City. Freia přišla o hlas při natáčení debutového alba a teď má strach, že přijde i o své fanoušky. Úzkostlivě sleduje sociální sítě, pročítá se nekončícím množstvím komentářů a doufá, že na ni nezanevřou. Jsou totiž to poslední, co jí v životě zbylo… Harun plánuje útěk z domova. Chce být s tím, koho skutečně miluje a jeho rodina mu v tom brání. Čas se ale krátí a on musí jednat rychle. Zítra už by totiž mohlo být pozdě… Nathaniel přijíždí do New Yorku, aby se vyrovnal s rodinnou tragédií, která ho uvrhla do těžké deprese. Celý jeho život se ze dne na den obrátil vzhůru nohama a přestal dávat smysl… Když na sebe tahle trojice náhodou narazí v Central Parku, žádný z nich nemá tušení, že společně stráví den, na který nikdy nezapomenou.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

I Have Lost My Way , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevím kudy kam. Přihlašte se a napište ho.

petra3242
20.11.2023 1 z 5

Už opravdu nejsem cílová skupina takových knížek... Pár momentů k zamyšlení, jinak nic moc...

Elena_Dark
31.01.2023 5 z 5

Ztráta...ale co to vlastně je? Nebo možná kdo? Chodí kolem nás a bere vše, co jí přijde do cesty...Ke každému z nás jednou či víckrát došla a vzala nám něco, na čem nám záleželo. Něco, co už nikdy nevrátíme. Když ale okolo sebe máme lidi, kteří jí na své cestě již potkali, můžou nám pomoci na ni zapomenout..

Lenka2533
24.01.2023 5 z 5

Od téhle knížky jsem vůbec nic nečekala, ani jsem pořádně nevěděla o čem má být.
Ale hrozně jsem si ji užila. Byly tam úžasné myšlenky, některé mě i donutily přemýšlet.
Příběh byl zajímavý, navíc se četl velmi rychle. Vlastně mě překvapilo, že to bylo tak čtivé a že mě příběh tak vtáhl. Opravdu mě to chytlo a zajímalo mě, jak to bude pokračovat.
Byla to moc fajn knížka, možná se k ní někdy vrátím :)

Knižní novinky (8. týden)

17.02.2019

Kniha Nevím kudy kam v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x