Neřízená střela přehled

Neřízená střela https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532592/bmid_nerizena-strela-65d5209eea962.jpg 4 68 68

Šedý muž série

< 3. díl

Další strhující akční thriller ze série Šedý muž! Bývalý špičkový zabiják CIA Court Gentry věřil, že najde útočiště v amazonském pralese. Ale jeho krvavá minulost si ho najde, když ho ruský mafiánský boss donutí dát se znovu na útěk. Court se rozhodne odcestovat k jedinému člověku na světě, kterému může věřit – jenže dorazí příliš pozdě. Jeho přítel je mrtvý a pohřbený. Před lety Eddie Gamboa zachránil Courtovi život. Teď je mrtvý, protože bojoval proti známému mexickému kartelu. Court je tak vtažen do války, kterou nikdy nechtěl. Do války, v níž neexistují žádní protivníci – pouze ti, kteří přežili... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Ballistic , 2011

Interpreti: Martin Stránský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neřízená střela. Přihlašte se a napište ho.

Timkim
03.04.2024 4 z 5

Tento díl se mi z prozatímní trilogie líbil asi nejméně. Možná to bylo lokací, možná tématem, které není pro mě až tak zajímavé, ale do poloviny jsem se spíš trápil. Těšil jsem se na lov po Ruskem stylu a ten nepřišel. Třeba v následující knize. Poslední třetina skvělá a výborně promyšlená. Ta zachránila mé hodnocení. Promiň Courte, dnes jen za 85%

Nuttelka
29.03.2024 audiokniha 5 z 5

Kolik těch životů Court Gentry má?! :-)) Ať už jsou některé situace opravdu přehnané či ne, nevadí! Já Gentrymu fandím a jeho akce mě fakt baví! Je to zase jízda od začátku do konce. Jsem ráda, že jsme poznali Gentryho i z trošku jiného pohledu, není to jen šílená - neřízená střela, co jde do všeho po hlavě, ale že má i city jako každý jiný.. Jeho tělo musí už být tak "zhuntované", že se divím, že normálně funguje :-) Ale což, neřeším a užívám si každou minutu poslechu, jelikož Martin Stránský je jako Court Gentry opravdu nepřekonatelný.. už aby byl další díl :-)

Johncze
11.02.2024 5 z 5

Court opět na scéně. Jistě, spousta se toho dá dopředu odhadnout, ale tady jde o něco jiného, chcete vidět ty parchanty žrát hlínu a když zazní "I am going ballistic", víte, že se dočkáte. V podstatě stále vysoké tempo a stejně jako Gray Man, můžete si vydechnout až na konci. Alespoň než přijde další díl, další mise.

Šedý muž je tady s dalším napínavým příběhem!

12.04.2023

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Neřízená střela v seznamech