„Neposlušné“ deti neexistujú přehled

„Neposlušné“ deti neexistujú https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494442/bmid_neposlusne-deti-neexistuju-lcz-494442.png 3 2 2

Prelomový sprievodca pre rodičov detí do 5 rokov. V knihe Neposlušné deti neexistujú sa mama dvoch malých detí, novinárka a obhajkyňa duševného zdravia dieťaťa Kate Silvertonová podelila o svoj prelomový prístup k rodičovstvu detí mladších ako 5 rokov. Jej metóda pomáha zjednodušiť rodinný život a určite ho robí oveľa zábavnejším. Jedinečná stratégia a jednoduché techniky vám umožnia ľahko zvládnuť zložité každodenné výzvy a pomôžu vám užiť si to najsilnejšie puto s dieťaťom teraz aj v nasledujúcich rokoch.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Rodina
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

There's No Such Thing As 'Naughty' , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize „Neposlušné“ deti neexistujú. Přihlašte se a napište ho.

LadyLane
08.02.2024 5 z 5

Ja som z knihy veľmi príjemne prekvapená. Mechanizmy stresovej reakcie a možnosti jej regulácie sú majstrovsky prevedené do metafory so zvieratkami a myslím, že sa dá použiť nielen pri výchove detí. K tomu si pripočítajte množstvo techník a rád ako sa zachovať vo vybraných situáciách.

Žiadna kniha vám nevychová dieťa a aj tie techniky chcú veľa cviku a trpezlivosti, avšak každá kniha, ktorá ma dovedie k zamysleniu sa nad sebou a súcitu s dieťaťom hádžucim sa o zem si zaslúži ocenenie :)

(Ale áno, aby som ju nevynášala len do nebies, aj mne už začala vyskakovať vyrážka po každej vete "Neposlušné de.... "ach, nedokážem to ani dopísať.)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha „Neposlušné“ deti neexistujú v seznamech

Autorovy knížky

Kate Silverton