Neobyčajné dobrodružstvá přehled

Neobyčajné dobrodružstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375543/bmid_neobycajne-dobrodruzstva-mnu-375543.jpg 4 47 47

Neobyčajne optimistický príbeh od autora bestsellera Veľká ryba. Edsel Bronfman má tridsaťštyri a žije asi najmonotónnejší život na svete. Pracuje ako referent a voľný čas si vypĺňa návštevami svojej starej a čoraz dementnejšej matky. Kedysi to bývala oduševnená bohémka, ktorá verila na voľnú lásku a syn bol výsledkom jednej z jej ľúbostných avantúr. Edsel je jej pravý opak. Má zmysel pre poriadok, je zodpovedný, veľmi ostýchavý a nikdy naozaj nechodil so žiadnym dievčaťom. Navyše je presvedčený o tom, že život sa deje mimo neho a zážitky nie sú nič preňho. Jedného dňa mu však zatelefonuje operátorka z agentúry Neobyčajné dobrodružstvá a oznámi mu, že vyhral víkendový pobyt na pobreží Floridy. Má to len jednu podmienku: ponuka je určená pre pár. Bronfman má necelé tri mesiace, aby si našiel spoločníčku...... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Plus (SK)

Extraordinary Adventures , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neobyčajné dobrodružstvá. Přihlašte se a napište ho.

sirojezkin
27.09.2019 5 z 5

Čtivá a laskavá kniha, Moc se mi to líbilo.

Kishidlo
07.07.2019 3 z 5

Byla to velmi lehká oddechovka bez hlubší zápletky, přesto se mi četla dobře a celkově se mi líbila. Hlavní hrdina má radost, když se mu podaří říct něco vtipného. Mně tím byl velmi sympatický.

magnolia
11.06.2019 4 z 5

Je to takové pomalé čtení, které si je třeba vychutnávat. Nečekejte dobrodružství ve smyslu mnoha akčních situací, i když se hlavní hrdina jednou ocitne v ohrožení života. Pro Edsela a pro nás - čtenáře jemu podobné povahy, je to však dobrodružné dost. Ve vyprávění převládá druh humoru, který mám ráda a vlídnost, která je pro Eda typická (je to dobrák, ne však hlupák). Taková milá knížka, škoda, že jsem ji nečetla ve větší pohodě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neobyčajné dobrodružstvá v seznamech

v Právě čtených2x