Nenič si život vlastnou hlavou přehled

Nenič si život vlastnou hlavou
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483797/bmid_nenic-si-zivot-vlastnou-hlavou-3tY-483797.JPG 3 57 57

„Nie som dosť dobrý.“ „Na ľudí sa nedá spoľahnúť.“ „Nikdy nedosiahnem, čo si zaumienim.“ Aj vy sa občas pristihnete pri tom, ako si nahovárate takéto sebadeštruktívne frázy? Nedovoľte, aby vám ničili život! Predstavte si, že sa podobných otravných pochybností o sebe a o druhých môžete účinne zbaviť raz a navždy. Gary John Bishop má na to jednoduchý návod – neničte si život vlastnou hlavou. Vo svojej novinke vám úspešný autor obľúbeného titulu Vyser sa na to a začni žiť naplno svojským jazykom okoreneným mestským slangom vysvetlí, prečo máte neustále potrebu klásť si polená pod vlastné nohy. Ak máte pocit, že nedokážete ušetriť ani cent, zakaždým uviaznete v toxickom vzťahu, chýba vám láska, nikam nezapadáte a nikdy sa nedokážete uživiť prácou, ktorá by vás skutočne napĺňala, táto kniha je určená práve vám. Gary vám s príznačným humorom a nadhľadom objasní, ako vznikajú podobné presvedčenia vo vašom podvedomí, a ukáže vám, ako sa ich môžete krok po kroku úspešne zbaviť a vykročiť tak z bludného kruhu večných nezdarov.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motýľ

Stop Doing That Shit , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nenič si život vlastnou hlavou. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
14.02.2024 2 z 5

Za mě kniha nic moc. Chvílemi mi styl přišel stejně agresivní jako prodejců "Šmejdů".

DomT
05.11.2023 1 z 5

Dle mého nejslabší kniha tohoto formátu. Ale nevím, možná už jsem toho jen přesycen.

LiberX
22.08.2023 1 z 5

Bishop nastavil laťku pro literaturu osobního rozvoje tak nízko, že ji v podstatě namaloval křídou na zem.

Chápu autorův záměr a rozumím snaze se odlišit, nebýt za každou cenu pozitivní a léčit šokem. To by se však v knize kromě prvoplánově účelová dehonestace čtenáře muselo skrývat i něco přínosného.

Obsah jednotlivých kapitol by se dal zobecnit následovně: Osobitým a zcela agresivním stylem čtenáře profackuje a obviní z neschopnosti. Nic se nedozvíte, ale slíbí, že v další kapitole se dozvíte něco, co Vám změní život. V následující kapitole se opakuje stejný scénář a tak stále dokola. Výjimku tvoří poslední dvě kapitoly, které by se daly shrnout do: Zapomeňte na minulost, jací jste i své okolí. Sami si vysněte, jací chcete být, čeho chcete dosáhnout a jděte za tím.

Tohle není kniha plná zbytečné omáčky. Je to kniha plná negativní kaše, ve které se Vás snaží utopit, aby Vám v závěru ukázala záchranný kruh, ke kterému si musíte doplavat sami.

Kniha mi nic nedala. Být o trochu delší, nejspíše jsem ji nedočetl.

Knižní novinky (38. týden)

13.09.2020

Když se oddáváte pomlouvání, proměňujete se na člověka, kterého uspokojuje shazovat druhé.

Kniha Nenič si život vlastnou hlavou v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x