Nenechte sebou manipulovat přehled

Nenechte sebou manipulovat https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237951/mid_nenechte-sebou-manipulovat-237951.png 4 56 56

Ve větší části knihy francouzská psycholožka popisuje a klasifikuje různá chování tzv. manipulátora, člověka, který znepříjemňuje život ostatním, ať už v rodině, mezi přáteli nebo na pracovišti. V další části čtenáře učí postupům, jak se lze snahám o manipulaci bránit. Celý text je doplněn spoustou skutečných příběhů a praktických příkladů k procvičení. Zajímavá kniha o možnostech obrany proti těm, kdo využívají slabin druhých k získání vlastních výhod.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Manipulateurs sont parmi nous , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nenechte sebou manipulovat. Přihlašte se a napište ho.

peří
01.10.2023 3 z 5

Existuje i kniha stejného návzu od jiných autorů, mnohem slabší a mnohem hůře hodnocená.

hersha
07.10.2021 5 z 5

Tahle kniha mi "zachránila život". Dodnes z toho čerpám.

PetraBery
25.09.2021 3 z 5

Zajímavá kniha, přesto mi nepřinesla to, co jsem očekávala. Různé druhy manipulátorů, které můžeme v životě potkat, teoretická a slovní obrana proti nim. Někomu určitě pomoct může, já se poohlédnu ještě po jiných titulech s touto tématikou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nenechte sebou manipulovat v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech2x