Princové mají přednost přehled

Princové mají přednost https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155927/bmid_princove-maji-prednost-I5u-155927.jpg 4 69 69

Lady Poppy Smithová-Barnesová je pevně rozhodnutá provdat se jen z lásky, a to za ruského prince Sergeje. Aby odradila nechtěné nápadníky, vymyslí si fiktivního snoubence, vévodu z Drummondu. Tento muž jí je velmi užitečný - dokud se však neobjeví na plese a nepožádá ji veřejně o ruku. Nicholas Staunton, který právě získal titul vévody, má důležité poslání pro vládu a vůbec se mu nehodí, že ho princ regent jmenoval jedním z "nemožných starých mládenců". Teď se ho pokusí ulovit všechny svobodné anglické ženy a Nicholas zoufale potřebuje krytí - snoubenku. Naštěstí je tu jakási mladá dáma, která již nějakou dobu šíří legendy o jejich bezmezné lásce. Druhá kniha z volné série "Nemožných starých mládenců" populární americké autorky romancí Kieran Kramerové.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Dukes to the Left of Me, Princes to the Right , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princové mají přednost. Přihlašte se a napište ho.

MAU256
30.07.2021 5 z 5

"Mám před zásnubami," prohlásila. "A je to svazek z lásky. Jistě to pochopíte."
Pěkně si lady Poppy zavařila, když stále tvrdila, že si ji bude vévoda z Drummndu brát, aby odradila veškeré nápadníky, kteří jí žádali o ruku. Myslela si, že ji vévodu její kuchařka pouze vymyslela. Jaké bylo však nemilé překvapení, když na plese byl jako příchozí vyvolán vévoda z Drummondu.
Bylo to moc příjemné čtení, i když mne mrzelo, že závěr byl trochu moc rychle napsaný. Ale i tak knížku mohu jen doporučit.

ninushka.303
09.06.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, vtipné. Pro mě lepší než první díl série.

rampapa
23.08.2019 5 z 5

Po prvním díle jsem se moc těšila na další díl a vůbec mě nezklamal. Příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Knižní novinky (10. - 18. dubna)

09.04.2013

Kniha Princové mají přednost v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x