Nemocné srdce přehled

Nemocné srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299351/nemocne-srdce-oSx-299351.jpg 4 13 13

Neočekávaná sněhová bouře přivede na panství lady Beatrice skupinu neznámých hostů, jimž lady se svou společnicí a zároveň příbuznou Ruth Harringtonovou poskytnou střechu nad hlavou. Mezi nimi vyniká plukovník Hugo Prentiss, o němž jediném lady Beatrice něco málo ví. Druhý den ráno všechny hosty i služebnictvo zasáhne náhlé úmrtí paní domu. Ruth si po několika dalších měsících uvědomí, že plukovník Prentiss měl možná k podezření, že i přes ujišťování lékaře nešlo o přirozenou smrt, pádné důvody. Vydá se za ním a společně se snaží tuto záhadu odhalit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

An ideal companion , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nemocné srdce. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
27.01.2022 3 z 5

Docela čtivé.....

pip11
08.04.2021 5 z 5

Podezřelé úmrtí, které spojí hlavní postavy při hledání možného vraha. Bylo to pěkné a příjemně napínavé čtení.

havrmoni
31.05.2019 5 z 5

Tohle bylo taky hezké. Mám tuhle autorku ráda. Její hrdinky jsou sympatické se smyslem pro humor, jako tady. Samozřejmě muži nezaostávají jsou to chlapi jak se patří.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nemocné srdce v seznamech

v dalších seznamech3x