Někdy není pozdě přehled

Někdy není pozdě https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529455/bmid_nekdy-neni-pozde-6596aec99a8e3.jpg 1 3 3

Někdy stačí málo, aby se život obrátil naruby. Zjišťuje to na vlastní kůži hlavní hrdina humorně laděného příběhu. Ze zdravotních důvodů přichází o řidičák, což těžce nahlodá jeho psychiku. Nakonec je odsouzen přející, ale zároveň i nekompromisní tetou k tomu, aby i se svojí chotí vyzkoušel originální recept mající pokud možno zachránit rozhašené manželství (a potažmo i rozestavěnou rodinnou vilku, která se bez tetiny nezištné pomoci neobejde).... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdy není pozdě. Přihlašte se a napište ho.

Iki1
01.03.2024 1 z 5

Při čtení knihy jsem si bohužel legrace příliš neužil. Přitom námět (manželské a rodinné vztahy) i prostředí (penzion mezi lesy pro hádající se páry) by mohlo být pro humor dobrým zdrojem. Také autorův jazyk a jeho obraty mi přišly jaksi těžkopádné. Možná by stálo za to příběh dovolenkového pobytu rozkošatit, přidat další dějové linie z pohledu dalších účastníků či školitelů a přednašečů onoho správného pohledu na manželské soužití. Tam by autor mohl hledat humor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Někdy není pozdě v seznamech

humoristické romány

Aleš Procházka