Nejlepším se neodpouští přehled

Nejlepším se neodpouští https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14666/bmid_nejlepsim-se-neodpousti-gsv-14666.png 4 8 8

Doktor Zeman je vynikající chirurg,který na operačním sále nikdy nezaváhal, a přesto je jeho život naplněn pochybnostmi. Zažil úspěchy i katastrofy, byl nejlepší a zároveň poznal, jak se osobní štěstí a láska člověku rozplynou v nevyhnutelných kompromisech. Napínavý psychologický příběh začíná podivnou smrtí ředitele onkologického ústavu Karáska, který vypadl z okna své pracovny. Románové vyprávění doktora Zemana postupně odhaluje vztahy a osudy lidí, kteří zasáhli do jeho života. Patří do něj i zákeřný a napoleonsky zakomplexovaný Karásek, jehož smrt je však jen dramatickou tečkou za jedním příběhem hrdinů dnešní doby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejlepším se neodpouští. Přihlašte se a napište ho.

Iva-JU-KA
11.02.2015 5 z 5

Podivuji se, že tady není žádný komentář ke knize.
Já jsem jí byla totiž nadšená. V příběhu jsem nalezla lásku, závist, poučení, napětí, morálku, ... Příběh nejen z doby normalizace nevšedně podaný ... Zdá se, že čtenář už zná všechny postavy ... svým vyprávěním si MUDr. Zeman zavzpomíná a rozvíjí tak další etapu jeho života.
Pěkný příběh, pěkně napsaný, v mnohém k zamyšlení i v dnešní době.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejlepším se neodpouští v seznamech

Pavel Jansa
česká, 1942