Nejlepší americké krimipovídky přehled

Nejlepší americké krimipovídky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302699/bmid_nejlepsi-americke-krimipovidky-8ED-302699.jpg 4 51 51

Nejlepší krimipovídky série

Dvacítka pečlivě vybraných povídek od dvaceti autorů, jejichž jmenný seznam je ekvivalentem výčtu toho nejlepšího, co současná americká tvorba v daném žánru nabízí. Dobře napsaná povídka čtenáře zasáhne, pohne s ním. Dobře napsaná krimipovídka přiměje čtenáře zalapat po dechu. A dobře napsané jsou v této sbírce všechny. Zapomeňte na to, že detektivky a thrillery jsou ještě stále některými považovány za lehký žánr. Nemusí to tak být. Důkaz toho, že krimipovídka může být výtečným literárním dílem, držíte právě v ruce.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Domino

The Best American Mystery Stories 2015 , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejlepší americké krimipovídky. Přihlašte se a napište ho.

maximus13
25.01.2024 2 z 5

Jelikož se jedná o povídky, tak než se někdy děj pořádně rozjede, tak je konec. Některé povídky jsou svým nápadem tak dobré, že by možná vystačily na samostatnou knihu. Já osobně se už zřejmě do krimi povídek niž nepustím.

Dédečko75
01.05.2023 5 z 5

Jj ,dám se asi na povídky tohle je špička

breughel
19.01.2023 3 z 5

Antologie průměrných až lehce nadprůměrných věcí. Četla se lehce a snadno. Nečitelných věcí tam bylo pomálu. Zaujaly mě dvě díla. Mollyin plán od Johna M. Floyda a Dobrodružství škodolibého rybáře od Jeffery Deavera. První je o nemožné bankovní loupeži a druhá je velmi vtipná variace na Sherlocka Holmese.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejlepší americké krimipovídky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x