Nejlepší česká slam poetry 2020 přehled

Nejlepší česká slam poetry 2020
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485158/bmid_nejlepsi-ceska-slam-poetry-2020-462-485158.jpeg 4 4 4

NEJLEPŠÍ ČESKÁ SLAM POETRY 2020 je od počátku kolektivním dílem v nejlepším slova smyslu. Podobně, jako to funguje mezi autory slam poetry: komunita je pro ně stejně důležitá jako umělecká díla a scéna, které vytváří. Diváci tuto bezprostřednost cítí - je to jeden ze základních stavebních kamenů české slam poetry. Kámen cennější než drahokam. Možná i díky tomu se nám na tento reprezentativní sborník podařilo získat podporu 174 přispěvatelů v kampani na Hithit.cz. Vztah divák-autor opět přináší vzájemné obohacování a vyměňování energie. Nebo jde v případě živelnosti české slam poetry spíš o tělesné šťávy? Každopádně doufejme, že tohle není tečka za dlouhou kulturní karanténou... Je to vykřičník!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejlepší česká slam poetry 2020. Přihlašte se a napište ho.

indyka
29.11.2021 4 z 5

Texty ve sborníku vznikly pro přednes na podiu a těžko je hodnotit bez performance, která byla zamýšlena jako jejich součást. Protože některé jen na papíře obstojí, jiné méně, některé jsem letos měla tu čest vychutnat si naživo a výstup si ke čtení zapnu v hlavě, u zbylých těch možnost nemám...tudíž coby ne úplně dlouholetá, ale o to nadšenější fanynka žánru beru koupi sborníku jako podporu skvělé autorské komunity, utišení absťáku v případném dalším lockdownu a k těšení se na živé večery :-)

"A když máš prázdný žaludek - má v něm láska dost místa, aby jím prošla"

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejlepší česká slam poetry 2020 v seznamech

v Právě čtených2x