Nefritové slzy přehled

Nefritové slzy
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415423/bmid_nefritove-slzy-pAj-415423.jpg 4 35 35

Už dlouhé roky hraje pro ženy z rodu Parkerů zelený kámen bohů magickou roli. Ani designérka Mila není výjimkou, její šperky se těší věhlasu i daleko za hranicemi Nového Zélandu. Když se jí do rukou dostane vzácný amulet, okamžitě cítí jeho moc. To ovšem ještě netuší, že v životě jejích předků sehrál tragickou úlohu a že ovlivní i její osud.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nefritové slzy. Přihlašte se a napište ho.

malýčtenář
16.12.2021 4 z 5

Kniha nás opět zavádí do romantického příběhu z Nového Zélandu. Tajemství, romantika a záhady minulosti. To vše opět obsahuje tato kniha,která je pohlazením pro ženskou romantickou duši. Jako vždy se vše vyřeší ke spokojenosti všech ,včetně čtenářů. Doporučuji.

alexis818
29.03.2020 4 z 5

Hezký příběh,ale Walden umí lépe.Tato kniha byla prostě trochu slabší než předchozí.

Mlsnákočka
23.02.2020 2 z 5

Ze začátku se mi kniha líbila, ale postupně mi byla hlavní hrdinka Mila čím dál víc nesympatičtější. Vadilo mi, že dospělí lidé se zde ve vznikajících vztazích chovají jako puberťáci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nefritové slzy v seznamech

v dalších seznamech1x