Nedělejme chlapům služky! přehled

Nedělejme chlapům služky!
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166030/mid_nedelejme-chlapum-sluzky-K8m-166030.png 4 3 3

Kniha, kterou držíte v ruce, se zabývá vztahy mezi muži a ženami. Dozvíte se, proč obě pohlaví jednají tak, jak jednají, odhalíte tajemství lásky, naučíte se pravidlům mužsko-ženské komunikace a seznámíte se s typy mužů, kteří jsou "zakázáni" pro manželský vztah. Vyzkoušíte si odvěkou hru na "lovce a kořist" a prakticky se procvičíte ve strategii lásky. Zjistíte též, jaké zbraně "smrtícícho účinku" máte v případě potřeby k dispozici. V řadě kapitol se budeme zabývat manželstvím, mileneckými vztahy i nevěrou a také tím, co mohou ženy očekávat od svých mužských nadřízených v zaměstnání. Dozvíte se,proč muži neradi telefonují a nesnášejí nakupování. Zaměříme se také na tradiční mužskou i ženskou roli a některé vrozené instinkty, které stále ovlivňují chování současných mužů i žen. Smyslem knihy je nejen čtenáře pobavit, ale podat zároveň praktický návod k jednání s mužem, použitelný při všech běžných životních situacích. Nejčastější ohlasy: "Je to přesně tak, jak jsi napsala!" (Kolektiv přítelkyň) "Hm?!" (Kolektiv přátel) "Ode dneška jsem tvůj bývalý kamarád! Buď tak laskava a nehlas se ke mně!" (Kolektiv bývalých přátel)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nedělejme chlapům služky!. Přihlašte se a napište ho.

Elyen
29.05.2017 3 z 5

Autorka je celkem vtipná, přímá - s ničím a nikým (chlapy) se nepáře, kniha je čtivá a nenudí. Stavím-li se v partnerském životě do role blbky nebo mám-li sklony k tradičnímu myšlení a chování, může mi kniha poskytnout jiný pohled na život. Shazování a urážení mužů začíná však být časem nezábavné a kontraproduktivní, až má člověk pocit, že má autorka nějaký problém (už ten bojovný titul, označení mužů a ilustrace). Navíc, kdyby byli muži skutečně takoví, jaké je autorka líčí, vážně by mi došel humor. V rámci zachování svého duševního zdraví proto odmítám brát tuto knihu příliš vážně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nedělejme chlapům služky! v seznamech

2001  80%Věštění budoucnosti
2001  80%Nedělejme chlapům služky!
2000  87%Osud a věštění
2002  0%Kniha kouzel