Nechci jen existovat, chci žít přehled

Nechci jen existovat, chci žít https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364821/bmid_nechci-jen-existovat-chci-zit-dnt-364821.jpg 4 105 105

K čemu nám jsou moudra, která sdílíme na sociálních sítích, když podle nich nežijeme? Mám pro vás silný a bolestivý příběh, který mě naučil vykročit na místa, o kterých lidé dokážou jen mluvit. Ne, opravdu nejde o další bezduchou motivační knihu. Veškerou bolest a štěstí ve svém životě jsem prožila znovu při psaní této knihy. Od smrti mamky se mi celý život otočil naruby a já jsem začala nacházet souvislosti v tom, co se mi v životě děje a především chápat smysl toho všeho. Začala jsem žít svobodně a v pravdě bez ohledu na to, co si o mě ostatní myslí. Byla to nejlepší změna v mém životě. Nebojte se ji udělat taky!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nechci jen existovat, chci žít. Přihlašte se a napište ho.

Booka
01.02.2024 odpad!

hloupoučké :-(

KatySkop
12.05.2022 5 z 5

Občas chaotická, taková neuspořádaná. Ale hodně autentická a emotivní. Ukáplo mi pár slz a přistihla jsem se, že se také usmívám. S touto knihou si člověk na chvíli připadá zase jako člověk. V dnešním dokonalém světě to pro mne byla přínosná četba. Doporučuji.

majda00
17.01.2022 5 z 5

Kniha mi dala více než jsem vůbec čekala. Autorce děkuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nechci jen existovat, chci žít v seznamech

v Právě čtených2x

hledání smyslu života ze života

Terka H (p)
česká, 1989