Nechaj si to pre seba přehled

Nechaj si to pre seba https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420259/bmid_nechaj-si-to-pre-seba-X4u-420259.jpg 4 286 286

Echo Ridge je malé mesto. Ellery vie o ňom veľa, hoci v ňom nežila. Pochádzala odtiaľ jej teta, ktorá ako sedemnásťročná zmizla bez stopy. O pár rokov nato sa zas mestečko zviditeľnilo vraždou kráľovnej stredoškolského plesu. Dievča našli mŕtve v miestnom strašidelnom zábavnom parku. Ellery sa má teraz pre nečakané problémy nasťahovať do Echo Ridge k starej mame a vôbec ju to neteší. Malebné mesto skrýva plno tajomstiev. Školský rok sa poriadne nezačal a niekto už vyhlási lov na kandidátky na kráľovné plesu. Vyhráža sa zopakovaním hrôz spred piatich rokov. Ako na potvrdenie hrozby zmizne ďalšie dievča. Ellery dobre vie, čo znamená mať tajomstvo. Má ho jej mama aj stará mama. A čím dlhšie býva v Echo Ridge, tým viac zisťuje, že všetci niečo skrývajú a nie každý udrží jazyk za zubami. V meste však platí jedno: najbezpečnejšie je nechať si tajomstvo pre seba.... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

Two Can Keep A Secret , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nechaj si to pre seba. Přihlašte se a napište ho.

adela2230
12.04.2024 4 z 5

Ze začátku mi kniha úplně nesedla, ale pak se to zlomilo. Líbilo se mi, jak hlavní postavy uvažují a jak i překvapivě zamotaný příběh měl dobré rozluštění.

Šárušš
27.03.2024 5 z 5

Já nemůžu jinak, než dát knize 5 hvězdiček. Chápu, že některým dělalo potíže vyznat se v postavách, kterých na začátku opravdu dost přibývalo, což mně vůbec nevadilo.
Příběh jako takový mě uchvátil, dokonce tak moc, že jsem ho měla přečtený opravdu za chvíli.
I název a dovětek je v celém kontextu událostí v knize vážně bomba!
Od autorky mám doma i další knihy, chystám se na ně!

SáraR.
20.03.2024 4 z 5

Tak tohle se mi líbilo. Knížku jsem vyhrála a jsem za to hrozně ráda. Příběh byl napínavý, postavy relativně uvěřitelné a zápletka sice trochu klišé, ale i to je někdy fajn. Ellery a Ezru jsem si oblíbila od prvních stránek a Malcolma taktéž. Rozhodně si v brzké době přečtu i autorčina další díla. Shodou okolností jsme vyhrála i duologii Jeden z nás lže. ;) Takže to se možná nebudu dlouho rozmýšlet a vezmu si je s sebou na intr hned příští týden. :)

Knižní novinky (48. týden)

24.11.2019

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Nechaj si to pre seba v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech4x