Nebuďte za ha*zla přehled

Nebuďte za ha*zla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463198/bmid_nebudte-za-ha-zla-QOZ-463198.jpg 2 12 12

Chováte se vždycky tak, abyste se za sebe nemuseli stydět? Každý z nás se občas dopouští chyb, kvůli kterým by se raději neviděl. A právě takové situace pomáhá zvládat kniha Anji Niekerkenové. Autorka se v ní opírá o své bohaté zkušenosti sociálního kouče a rozebírá jednotlivé situace, které je třeba zvládnout, abychom se zachovali správně ve vlastních očích i v očích ostatních. Kniha je rozdělena do 14 přehledných tematických kapitol od důstojnosti přes získávání respektu až po budování vlastního zdravého sebevědomí. Každá kapitola probírá napřed nešvary, jichž se v dané oblasti dopouštíme, probírá nástrahy, jejichž obětmi se stáváme, a popisuje, co můžeme dělat, abychom mohli důstojně koexistovat s ostatními lidmi. Je psána s humorem a proložena četnými příklady ze života. Po svém vydání v Německu si mezi čtenáři rychle získala oblibu.... celý text

Literatura světová Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Via

Die Kunst kein Arschloch zu sein

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebuďte za ha*zla. Přihlašte se a napište ho.

Nuttelka
15.01.2023 2 z 5

(Audiokniha)
Nemastné, neslané... i já se přidávám do zástupu, že tato kniha mi opravdu nic nedala.

DreamerX9
03.12.2021 1 z 5

Souhlasím že kniha nic extra nedává a to ani vtipné příklady do života. Je to v podstatě jak být lepší a neustálé citovani někoho jiného.

Martin466
10.07.2021 1 z 5

Komentář přidávám zhruba po měsíci od přečtení knihy a popravdě moc si z ní nepamatuju. Takové to obecné "Buďte každý den svým nejlepším já". Jasně chtěl bych být a Vám to přeju taky, ale že by mi tahle kniha k tomu nějak pomohla? Spíš ne.
Je spousta jiných knih, které mají stejný obsah a spousta z nich Vám stejně nedá víc knihy D. Carnegieho, ze kterých čerpají.

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Kniha Nebuďte za ha*zla v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x