Nebezpečné puto přehled

Nebezpečné puto https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481126/bmid_nebezpecne-puto-y9j-481126.png 4 193 193

V najnovšom románe Nebezpečné puto Sandra Brown opäť suverénne dokázala svoje rozprávačské majstrovstvo. Čitatelia sa môžu tešiť na vynikajúci romantický triler, ktorý ich vtiahne do siete prísne strážených tajomstiev a udrží v napätí až do šokujúceho konca. Keď sa pred dvadsiatimi rokmi štyria muži dohodli, že spoločne vylúpia obchod, zrejme si svoje životy predstavovali inak. Po úspešnej krádeži pol milióna dolárov sa však v priebehu jedinej noci všetko zvrtlo. Jeden z nich skončil do rána vo väzení za iný zločin, druhý v nemocnici, tretí bol mŕtvy a štvrtý z nich, otec dvoch dcér Joe Maxwell, zrejme zmizol spolu s lupom a už o ňom nikto nepočul. Malé mestečko po nevyriešenom zločine žije ďalej svojím životom, kým sa do prázdneho rodičovského domu nevráti Maxwellova mladšia dcéra Arden. Skutočnosť, že je tehotná, úplne sama a navyše na verejnosti nešťastne potratila, je len voda na mlyn miestnym klebetám. Arden nemá ani potuchy, že dvaja otcovi bývalí komplici pozorne sledujú každý jej krok. Prečo sa Arden po rokoch vrátila a čo vlastne vie? Tuší niečo o nebezpečnom pute, ktoré spája oboch mužov s jej otcom a s ťaživým tajomstvom?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Thick as Thieves , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečné puto. Přihlašte se a napište ho.

haWranka
03.05.2024 4 z 5

Zase jedna skvělá knížka od Sandry Brown. Zhltla jsem ji za 2 dny a nenudila se ani chvilku. Jsem ráda, že tam nebylo přehnaně romantiky ani nechutného násilí (jako v některých jejích jiných knihách). Hvězdu ubírám za ten drobet přestřelený konec a snahu za každou cenu šokovat, trochu už to pak zkazilo pocit z knihy.

archivářka115
15.04.2024 odpad!

Knížka byla hrozně nudná. Chvílemi mi připadala zmatená a nelogická.
Četla jsem jí při cestě do práce. To byly jediné chvíle, kdy jsem jí mohla číst
a vydržela jsem to.

Becca_books
18.02.2024 5 z 5

Knihy Sandy Brown mám ráda. Myslím, že jsem přečetla snad všechny a ty s „detektivní“ zápletkou se mi líbí nejvíc. Vím, že je to oddechovější čtení, které není tak morbidní jako jiní autoři a líbí se mi propojení s romantickou linkou. Kniha měla vše – padoucha co ovládá město, nesympatickou Lisu, sympaťáka Ledge, milou Arden A pro mě trošku překvapením byl závěr. Myslela jsem si, že vím, jak to celé dopadne a co se vlastně stalo a byla jsem na omylu.

10 nejprodávanějších knih (11. týden)

22.03.2023

Byla to dokonalá loupež. Téměř...

24.02.2023

Tajemné dopisy, Zbořené zámky a další knižní novinky (8. týden)

19.02.2023

Všechno, co kdy uděláme, s námi zůstane už napořád. Nemůžeme se toho zbavit ani od toho utéct. Je to s námi navěky i po smrti.

Kniha Nebezpečné puto v seznamech

v Právě čtených4x