Nebe, peklo, ráj závodníka a manažera A. Ch. přehled

Nebe, peklo, ráj závodníka a manažera A. Ch. https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132720/bmid_nebe-peklo-raj-zavodnika-a-manazera-f2J-132720.jpg 4 2 2

Zajímáte se o motoristický sport a sledujete naše přední jezdce Tomáše Engeho a Jarka Janiše? Právě oni mají kromě nesporného talentu ještě jedno společné… a to manažera Ing. Antonína Charouze, vychovatele nadějných jezdců, zkušeného automobilového závodníka se čtyřiceti vlastními tituly, promotéra, úspěšného podnikatele, dovozce automobilů Ford, majitele hokejové Sparty.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebe, peklo, ráj závodníka a manažera A. Ch.. Přihlašte se a napište ho.

frufru2
02.12.2015 3 z 5

Závodnická a manažerská kariéra očima Antonína Charouze vyprávěná formou rozhovoru s Daliborem Jankem v letech 2006-2010. Doporučuji každému motoristickému fandovi, kdo netrpí alergií na Antonína Charouze, protože je možné nahlédnout trochu pod pokličku automobilových závodů. Je nutné se ale na knihu dívat optikou toho, že jde o subjektivní zpověď člověka, na kterého panují velmi rozdílné názory. Dalibor Janek se ale nebál klást nepříjemné otázky na tělo, což knize jenom prospělo. Jako velké mínus vidím v tom, že pro mě nejzajímavější část učinkování závodního týmu v Le Mans sérii je zmíněna jen velmi okrajově.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebe, peklo, ráj závodníka a manažera A. Ch. v seznamech

v dalších seznamech1x