Nebe, peklo, ráj přehled

Nebe, peklo, ráj
https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58188/nebe-peklo-raj-58188.jpg 3 15 15

Peklo na zemi prožívá Jolana od chvíle, kdy musí na příkaz rodičů nastoupit na soukromou střední školu. Není totiž vůbec studijní typ, a tak jí učení nebaví a podle toho také vypadají výsledky. Ve třídě si najde řadu nových kamarádek, ale brzy zjistí, že ji využívají stejně jako oba kluci, do kterých se postupně zamiluje. Správnou cestu životem si tak bude muset nejenom pracně najít, ale i vybojovat. Příběh plný lásky, nadějí i zklamání, je určen především mladým čtenářkám.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebe, peklo, ráj. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
19.02.2024 3 z 5

S hlavní hrdinkou nejde moc soucítit, přišla mi taková hloupoučká. Ale čtení dobré.

ZNellyZ
28.08.2023 2 z 5

Hlavní hrdinka naprosto hloupá a už od začátku je jasné, kdo je ten vyvolený princ. Každopádně musím pochválit autorku za to, že se držela jednoho tématu a necpala do knihy všechny pohromy, co ji napadly.

Ann98
06.01.2018 5 z 5

Knížka se četla poměrně dobře. Jedná se o příběh dospívající Jolany, která se musí vypořádat jak s problémy studijními, tak i ve svém osobním životě. Jolana byla celkem naivní. Nevím, proč neviděla, že ji všichni jenom využívají. Nebo to snad nechtěla vidět? Není to knížka, po které bych sáhla znovu, ale přečtení nelituji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebe, peklo, ráj v seznamech