Nebe, peklo, ráj přehled

Nebe, peklo, ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16157/bmid_nebe-peklo-raj-xYL-16157.jpg 4 57 57

Soubor osmi povídek, nevšedně křehkých příběhů mladých lidí, pohybujících se mezi láskou a osamocením, veselostí a tragikou, malostí a velikostí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebe, peklo, ráj. Přihlašte se a napište ho.

Dimas
31.12.2023 4 z 5

Mojí srdcovkou je Honzlová a myslím, že Zdena Salivarová je neprávem opomíjenou autorkou

janina66
22.10.2023 5 z 5

Já jsem vyslechla jen rozhlasové vydání novely "Nebe peklo ráj".
Smutné, hrozná doba a přitom psané s lehkostí. Trochu mi je z toho úzko.

milary
22.05.2023 3 z 5

Přiznávám, vlastně se mi to nelíbilo. Moc s autorkou neladíme, něco se mi líbí bezvýhradně (miluju Honzlovou), někde mi styl ani téma nesedí.
Dočetla jsem do konce, ale povídku za povídkou jsem přemýšlela, proč vlastně číst dál. Myslím, že kdybych přečetla byť jen jednu, byly by v ní jaksi obsažené i ty ostatní, co se brzy promíchají a vyšumí...
Po úvodní povídce Nebe, peklo, ráj jsem ale byla nachystaná na něco zcela mimořádného, protože ona byla zcela mimořádná. Zasáhla mě, otřásla mnou, otevřela skříň s kostlivci a ti vesele skotačili s těmi současnými, rozpomenula na rádoby zapomenuté. Něco tak působivého člověk nečte často. Ta zaslouží nejvyšší hodnocení bez debat. Zbytek? Tři mínus.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1976 - Cena Egona Hostovského

Kniha Nebe, peklo, ráj v seznamech